:index:

Systémy priemyselnej televízie sa stávajú nevyhnutnou súčasťou výbavy supermarketov, obchodných domov, hotelov, mestských centier, verejných inštitúcii, úradov, letísk, priemyselných objektov, zábavných centier, športových zariadení a škôl.

K zaisteniu pokrytia širokého spektra požiadaviek užívateľov týchto systémov prichádzame s komplexnou ponukou od rôznych renomovaných výrobcov.

Kamery

Ak je potrebné vybrať vhodnú kameru, ponúkame všetky druhy kamier, od ekonomicky nenáročných, po AutoDome kamery - integrované systémy kamery, objektívu s automatickou clonou a zaostrovaním, natáčacie jednotky a prijímača diaľkového ovládania. Ako príslušenstvo môžu slúžiť polohovacie jednotky, kryty, objektívy a pod.

Digitálny  video-audio rekordér

Digitálny 1-16 kanálový video-audiorekordér. Snímkovacia frekvencia 6 až 400, snímkov/sek. 1-16 audio vstupov. Rozlíšenie 720P alebo 1080P.,alarmové vstupy. Pamäť alarmov. Videokompresia MPG4 alebo H.264. Detekcia straty videosignálu. Riadenie: RS232 a RS485. Napájanie 230 VAC. Inštalácia HDD podľa požadovanej doby archivácie. Možnosť pripojenia klienta po LAN, alebo cez internet.

POROVNANIE HD SYSTÉMOV

Priemyselná kamera

Kompaktné kamery sú v súčasnosti naším najpredávanejším produktom. Kompaktná kamera obsahuje všetko v jednom celku: kameru, objektív, IR prisvetenie, vyhrievanie, kryt do vonkajšie prostredia a držiak. Takýto komplet dosahuje výborné vlastnosti a pritom celková cena je prekvapujúco nízka.

Technológia HD-TVI TURBO HD umožňuje prenos živého obrazu v rozlíšení Full HD  (1920x1080)) Pre prenos HD-TVI signálu sa používa štandardných koaxiálnych káblov s impedanciou 75Ω ukončených BNC konektormi. Dĺžka vedenia je závislá na kvalite koaxiálneho káblu a pohybuje sa v rozmedzí cca 300 až 500 m. Výhodou systému HD-TVI je aj možnosť využitia príslušenstva určeného pôvodne pre analógové prenosy: prepäťové ochrany, galvanické oddelovače, zosilovače a prevodníky na krútenú pár môžete použiť pôvodné, určené pre analóg. Naviac rekordéry HD-TVI umožňujú pripojiť ako analógové tak HD-TVI a dokonca aj IP kamery

Spoločné vlastnosti produktov  HikVision

Client software iVMS4200

Absolútna kompatibilita produktov HikVision sa prejavuje pri práci s klientským software iVMS4200. Pomocou tohto nástroja môžete monitorovať, nastavovať, programovať a koordinovať prácu všetkých zariadení a môžete vytvoriť aj operačné alebo servisné pracovisko pre váš video systém.  iVMS 4200 alebo profi verziu iVMS5200 môžete použiť aj ako Video Pult Centrálnej Ochrany pre pracovisko mestskej polície alebo bezpečnostnej služby.

Video kompresia H.264

HikVision používa vlastnú unikátnu video kompresiu H.264, ktorá v porovnaní s kompresiou H.264 má pri rovnakej kvalite obrazu 50% dát a je teda 2x rýchlejšia aj pri prenose obrazu v sieťach.

Jeden systém stovky zariadení

Vďaka jednotnej stavbe zariadení HikVision spolupracujú všetky zariadenia pod jedným systémom a vy môžete bez problémov kombinovať analógové aj IP systémy medzi sebou, pričom nastavovanie všetkých (viac ako 100) zariadení je takmer totožné - naučíte sa jedno - ovládate všetky. 

:index: